ORAL and DENTAL HEALTH CLINIC
HOME PAGE ABOUTS US DOCTORS RECOMMENDATIONS OUR POLYCLINIC INTERNATIONAL PATIENTS CONTACT US
OUR SERVICES
AESTHETIC DENTISTRY
VISITOR STATISTICS
Active Visitors
: 15
Visitors Today
: 61
Total Visitors
: 895882
INTERNATIONAL PATIENTS
White Dent, birçok sağlık dalında olduğu gibi diş tedavi hizmetlerinde de yurt dışından bir çok Türk ve yabancı hasta ülkemize tedavi olmaya geliyor. Ülkemiz diş alanında deneyimli ve başarılı hekimlerin olduğu bir ülke. Türkiyede yapılacak olan diş tedavileri deneyimli hekimler tarafından tedavinizi gerçekleştirilmektedir hem de Avrupa ülkelerine göre çok daha makul fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da bulununan White Dent Ağız ve Diş Sağlığı Poliğkliniği modern mimarisi , hekim kadrosu, gerekli tıbbi donanım, alt yapısı ve sağlık hizmetinin olmazsa olmazı sterilizasyon ilkelerine uygun uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

White Dent Ağız ve Diş Sağlığı Poliğkliniği olarak sayıları her geçen gün artmakta yurtdışından gelen hastalarımızın hem diş tedavilerini gerçekleştiriyor, hem de ülkemiz tanıtımına katkıda bulunuyoruz.

White Dent Ağız ve Diş Sağlığı Poliğkliniğine gelmeden önce, bilgi almak isteyen hastalarımız internet sitemizdeki röntgen ve rapor gönderme bölümünden bize panoramik röntgenlerini ulaştırabilirler. Hekimlerimiz tarafından incelenen röntgenleriniz ile size uygulanacak tedavi ve tedavi süresi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Sağlık turizmi çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 212 222 55 00' ı arayabilirsiniz...

Copyright © WhiteDent.net The information contained on our website is never a substitute for medical treatment or consultation. The content of this site, visitors were prepared to inform health purposes.
btwebs web solution