ORAL and DENTAL HEALTH CLINIC
HOME PAGE ABOUTS US DOCTORS RECOMMENDATIONS OUR POLYCLINIC INTERNATIONAL PATIENTS CONTACT US
OUR SERVICES
AESTHETIC DENTISTRY
VISITOR STATISTICS
Active Visitors
: 15
Visitors Today
: 34
Total Visitors
: 895855
Zirkonyum Diş
Estetik Diş Hekimliğinin başlıca gereksinimi olan diş estetiği zirkonyum ve desteği, sağlamlık, doku uyumu ve doğallık konularında bugüne kadar ulaşılan en yüksek kaliteye sahip bir üründür. Estetik diş hekimliğinde  her geçen gün metal alt yapılı porselenlerden uzaklaşılmaktadır. Biyolojik olarak tam uyum, doğal görünümü, estetik ve mekanik direnç gibi istediğimiz tüm özelliklere sahip olan bu sistemde alt yapı olarak metal yerine beyaz bir alaşım olan zirkonyum elementi kullanılmaktadır.Zirkonyum alt yapılı porselenleri hem ön dişlerde kullanabilecek kadar estetik olmaları, hem de arka dişlerde kullanılabilecek sağlam olmaları sebebiyle güvenle tercih etmekteyiz. Bu sistemler  kişilerin yaşam kalitesini arttırıp rahat bir yemek ve gülümseme sağlamaktadır.
White Dent olarak polikliniğimiz uzman diş hekimlerimizce sizlere hizmet Vermektedir. En Ucuz ve En Kaliteli Zirkonyum Diş veya Zirkonyum Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için ;

 0 212 222 55 00 -  0 212 320 91 31
Copyright © WhiteDent.net The information contained on our website is never a substitute for medical treatment or consultation. The content of this site, visitors were prepared to inform health purposes.
btwebs web solution