ORAL and DENTAL HEALTH CLINIC
HOME PAGE ABOUTS US DOCTORS RECOMMENDATIONS OUR POLYCLINIC INTERNATIONAL PATIENTS CONTACT US
OUR SERVICES
AESTHETIC DENTISTRY
VISITOR STATISTICS
Active Visitors
: 21
Visitors Today
: 40
Total Visitors
: 895861
Lamine Diş
Dişlerin ön yüzlerine yapışan porselen yapraklardır. Bu, veneerlerin yapılabilmesi için dişten kaldırılan dokunun çok az olmasından kaynaklanır. Ortalama 0,3-0,7 mm diş dokusu uzaklaştırmak yeterlidir. Çok ince olmaları ve metal içermemeleri sebebi ile estetik olarak çok başarılıdır. Laminate veneerler ışığın geçmesine imkan tanıyarak, uygulandığı dişlerin tamamen gerçek gibi görünmesini sağlayan benzersiz bir kabiliyete sahiptir.

Tedavi süreci çok kısadır. İlk muayenede dişler daha kesilmeden hastadan bir ölçü alınır.
Bu model ile laboratuarda özel bir malzemeden mock-up (prova çalışması) uygulaması yapılır.
Doktor ve hasta 3 boyutlu bu model üzerinde fikir birliğine varma şansını yakalar.

Daha sonra dişler kısa ve acısız bir işlem ile hazırlanır, ölçü alınır.
Sizin ve hekiminizin birlikte karar verdiği form ve uzunlukta yapılmış plastik geçici veneerler yapıştırılır. Bunlar porselen veneerler gelene kadar dişlerinizi korumak açısından da önemlidir.
Dişlerin yüz ile uyumu kontrol edilir, gerekli aşındırma ve ilaveler ile yüze uygun ideal gülüş tespit edilir. Laboratuarda bu modele göre porselen veneerler hazırlanır ve özel bir uygulamayla yapıştırılır.

Lamina Diş Uygulamaları

- Lamina Diş Kaplaması
- Lamine Yaprak Diş Kaplama Uygulaması
- Lamina Şeffaf Diş Uygulaması
- Lamina İnce Diş Uygulaması
- Lamine Estetik Diş Uygulaması
- Lamina Beyaz Diş Kaplama Uygulaması
- Lamine Yapıştırma Diş Uygulaması
- Şeffaf Lamine Diş Kaplaması

Kesinlikle en kaliteli ve en ucuz lamine diş kendi laboratuarlarımızda yapmaktayız. Ayrıca %100 Hasta Memnuniyet Garantisi Vermekteyiz.

Yapılacak olan lamine diş yerine göre lamine diş fiyatları değişmektedi. Bu lamine yaprak diş kaplama fiyatları dişe göre ya da hangi dişe yapılması gerektiğine göre lamine diş ücretleri değişmektedir
Copyright © WhiteDent.net The information contained on our website is never a substitute for medical treatment or consultation. The content of this site, visitors were prepared to inform health purposes.
btwebs web solution