ORAL and DENTAL HEALTH CLINIC
HOME PAGE ABOUTS US DOCTORS RECOMMENDATIONS OUR POLYCLINIC INTERNATIONAL PATIENTS CONTACT US
OUR SERVICES
AESTHETIC DENTISTRY
VISITOR STATISTICS
Active Visitors
: 6
Visitors Today
: 65
Total Visitors
: 895886
Diş Beyazlatma ( Bleaching)
Diş hekimliğinin kozmetik uygulamaları arasında bulunan ve uygulaması gayet kolay, sonuçları mükemmel bir tedavi şeklidir. Genel olarak kişiler arasında diş beyazlatma ve diş temizliği arasında bir kavram kargaşası yaşanmaktadır.
•  Diş temizleme işlemi (Detertraj); dişlerin yüzeyinde biriken diş taşı (calculus), çay, kahve, sigara vb.  lekelerin temizlenmesidir. Bir çok kişi halk arasında kulaktan kulağa duyduğu "temizletmek zararlıdır" yanılgısına kapılmaktadır. Diş yüzeyinden uzaklaştırılmayan bu artık maddeler kişilerin ağız hijyenlerini bozmakta ve dişeti problemlerine, ilerlemiş diş eti hastalıklarına sebebiyet vermektedir. Oluşan dişeti rahatsızlıklar da sağlam  dişin dahi kaybedilebilmesine sebep olmaktadır.


•  Diş Beyazlatma (Bleaching); üzerinde herhangi bir leke ya da diş taşı olmayan dişlerin özel ekipmanlar, cihazlar ve malzemelerle renk tonunun açılması işlemidir. Bu işlem diş kliniklerinde tek seansta uygulanabildiği gibi, kişilere özel yapılan ağız içi uygulama apareyleri ile evde de kişilerin kendileri tarafından uygulanabilir. Hekimler olarak poliklinik uygulamalarını daha verimli ve başarılı sonuçlara ulaştığı için tercih etmekteyiz.

Diş beyazlatma esnasında canım yanar mı?


•   Bu işlem esnasında hiçbir ağrı ya da acı hissedilmemektedir.

Diş rengim  ne kadar açılır?


•  Kullanılacak olan cihaz ve beyazlatma materyali bu sorunun cevabında etkilidir. Set içeriği yetersiz olan materyaller, yanlış ışık cihazlarının kullanımı bu işi sadece bir zaman kaybına dönüştürebilmekte  ve kişileri hayal kırıklığına uğratabilmektedir. Doğru  ve kaliteli bir set ve  ışık kaynağı ile 3-4 ton kadar dişlerinizin beyazladığını gülümseyerek görebilirsiniz.
• Other Headlines
Copyright © WhiteDent.net The information contained on our website is never a substitute for medical treatment or consultation. The content of this site, visitors were prepared to inform health purposes.
btwebs web solution