fbpx

Doktorlarımız

Dt.Gökhan KAHYAOĞLU | Diş Hekimi

1979 İstanbul doğumludur. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ‘nden mezun olmuştur. Mezun olduğu yıllardan itibaren mesleki birçok eğitim kurs ve seminere katılarak eğitimine devam etmiş, ayrıca medikal estetik alanında da eğitim ve kurslara katılmıştır. İleri cerrahi teknikler , ağız çene cerrahisi ve implantoloji alanında binlerce başarılı cerrahi tedavi uygulamış , takip ettiği 15 yılı aşkın başarılı protetik ve implant tedavisi görmüş hastaları yanında güncel tedavi protokollerini ve materyalleri halen kliniğinde uygulamaktadır.
Ağırlıklı olarak implantoloji, diş eti cerrahisi alanlarında hasta kabul etmektedir. Full ağız estetik restorasyonlar, zirkonyum ve lamine diş uygulamalarında ki sanatsal bakış açısı yanında profesyonel anlamda müzkle de ilgilenmektedir. İki adet single/ maxi single albüm yapmış ve Türkiye ’nin önde gelen müzisyen ve radyocularıyla halen çalışmaktadır. Evli 3 kız babasıdır.

Dt.Seçil ÇEP | Protez Uzmanı

1987 yılında Bulgaristan doğdu. Lise öğrenimini Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2014 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. İlgi alanları çocuk diş hekimliği ve estetik diş hekimliğidir.

Dt.Türker KARA | Diş Kara

1986 yılında Afyonkarahisar’ da doğdu. Lise hayatını Afyon Milli Piyango Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Diş hastalıkları tedavisi ve estetik diş hekimliği konusunda çeşitli seminerlere katılıp kendini geliştirmiştir.

Dt.Ali Can YENİ | Protez Uzmanı

1990 yılında İstanbulda doğdu. Lise öğrenimini İstanbul Sakıp Sabancı Anadolu Lisesinde tamamladı. 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2015 yılında mezun olduğu üniversitenin protetik diş tedavisi anabilim dalına doktora programına kabul edildi. Türkiye Diş hekimleri Birliği, İstanbul Diş Hekimleri Odası, Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği, Protez Akademisi ve Gnatoloji derneği üyesidir. İlgi alanları estetik diş hekimliği, botoks ve temporomandibular eklem tedavisidir.