fbpx

Hakkımızda

Polikliniğimiz 2004 yılında Dt. Gökhan KAHYAOĞLU tarafından muayenehane olarak açılmış ve yenilikçi vizyon ve sorunsuz, hızlı tedavilerin yıllar içerisinde uygulandığı hastaların memnuniyeti ile 2010 yılından itibaren Poliklinik olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bu süreçte gelişen teknolojiyi her daim takip ederek aynı zamanda tüm personel ve doktorlarının da gerek kurum içi eğitimlerine gerekse mesleki eğitimlerine devam etmesini sağlamıştır.

Teknolojiyi ve teknolojik ekipmanların kullanımını ilke edinen kliniğimizin hedefi aynı zamanda güncel tedavi protokollerinin sürekli klinik pratiğinde uygulanmasını da sağlamaktır.

Amacımız her zaman işimizi en düzgün şekilide yaparak hasta memnuniyetini ve tedavi deneyimini en üst seviyede tutmak olmuştur. Bu davranışın hem hastalarımız hem de kliniğimiz için aslında vakitten tasarruf olduğunun da bilincindeyiz.

Sorunsuzca yapılan ve itina gösterilen tedavilerin uygulanması esnasında, vakit kaygısı gütmeksizin davranan hekimlerimizin tavrının, uzun yıllar bizler hakkında olumlu görüş bildiren hastalarımızın sayısındaki artışı tetiklediğini yıllardır tecrübe ediyoruz…

Sizleri de ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz…

Misyonumuz

Kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, konularında uzman çalışanlarımızla, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hasta odaklı ,insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve yaratıcı kimliğimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak başta bölgemiz olmak üzere tüm ülkeden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetleri sunmak.

Vizyonumuz

Ağız ve Diş Sağlığı Tanı ve Tedavilerinde ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sektöründe öncü kurumlarla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.