ONLINE RANDEVU
HEKİMLERİMİZ

ÖZ GEÇMİŞ

Dt. Gökhan KAHYAOĞLU

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan, meslek hayatına başladıktan sonra yoğun bir çalışma temposuyla birçok hastanın sağlıklı gülüşlerine kavuşmalarına katkıda bulunmuş bir diş hekimiyim. Özellikle cerrahi ve estetik diş hekimliği alanında uzmanlaştım ve birçok kliniğe danışmanlık yaparak diğer meslektaşlarıma destek oldum. Sürekli eğitimlere katılarak ileri seviye cerrahi teknikler ve estetik diş hekimliği konusundaki bilgilerimi güncel tutuyor ve yeni başlayan meslektaşlarıma deneyimlerimi aktarmaya devam ediyorum. 2004 yılında muayenehanemde başladığım hekimlik kariyerimi, artan hasta talebi nedeniyle 2010 yılında White Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne dönüştürdüm. 20 senedir ekibimle beraber hala aynı adreste hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Profesyonel olarak müzikle ilgileniyor, yayınlanmış video klipleri ve albümlerime yenilerini eklemek için çalışmalarımı sürdürüyorum. Ayrıca ileri düzeyde bilardo ve satranç oynuyorum.

Evliyim ve üç kız çocuğu babasıyım.

ÖZ GEÇMİŞ

Dt. Emel HOCAOĞLU

1988 İstanbul doğumluyum. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden “Gülüş Estetiği Analizi” bitirme tezini sunarak mezun oldum. Çalışma hayatımda protetik ve restoratif tedaviler üzerinde yoğunlaştım. Mezuniyet sonrası eğitimler, kongreler ve seminerler ile mesleki gelişmeleri takip ederek hastalarıma estetik ve koruyucu tedaviler sunmaktayım.
Türk Diş Hekimleri Birliği üyesiyim ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfında gönüllüyüm.

ÖZ GEÇMİŞ

Dt. Seçil Kuşku ÇEP

28 Ekim 1987 yılında doğdum.Eğitim hayatım boyuca profesyonel olarak bale ve yüzme sporu ile ilgilendim.2014 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum.Mezun olduktan sonra özel kliniklerde görev aldım.Son olarak 2017 yılından itibaren Whitedent bünyesinde çalışmaktayım.Sürekli eğitimlere katılarak mesleki olarak kendimi güncellemekte ve geliştirmekteyim.Evliyim ve iki çocuk annesiyim.

ÖZ GEÇMİŞ

Dt. Sümeyye SOLAK

1995 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Vefa Lisesinde yapmıştır. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Şu an İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesinde Protetik Diş Tedavisi ana bilim dalında doktora yapmaktadır.